0

Prodej bytů

Vítejte v sekci prodej byty Kravaře. V naší nabídce naleznete několik typů na koupi bytu Kravaře - v tomto městečku obklopeném řekou Opavou a nepříliš vzdáleným statutárním městům Opava a Ostrava. U nás naleznete byty na prodej v Kravařích, od velikosti 1+1 až po 3+1, mezonetové či v rodinném domě. Výběr už ponecháme zcela na Vás. Zájemci o byty v této lokalitě často navštěvují také oddíl pronájem byty Kravaře. Jistě Vás bude zajímat, že odtud pochází nejedna slavná osobnost, jako například Monika Žídková, Miss ČR aMiss Europe 1995 nebo trenér české národní hokejové reprezentace Alois Hadamczik. Právě si prohlížíte sekci prodej byty, konkrétně prodej byty Kravaře.

Aktuální nabídky (1)

Prodej bytu 3+1, 64 m², ul. Generála Svobody, Kravaře

Zařazení: prodej bytů Kravaře

Stav bytu: ve výstavbě

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 v DV, převoditelný do OV v obci Kravaře. Byt se nachází v 1.NP cihlového domu v klidné části obce. Dům je zateplený s novou fasádou, plastová okna. V bytě započatá rekonstrukce, nové rozvody...

1 600 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů z celkového počtu 1.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané: