0

Prodej bytů Praha-východ

Vyberte si z naší nabídky Prodej bytů Praha-východ

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 3+1, Oleška, 61 m²

Zařazení: prodej bytů Oleška Brník

Stav bytu: velmi dobrý

prodej družstevního bytu, dispozice 3+1, velikosti 61 m², který se nachází v bytovém domě v obci Oleška - Brník. Dům prošel revitalizací, byl nedávno zateplen a má novou střechu. Je přístupný ze zpevněné veřejné komunikace. Okolí domu je udržované, osázené...

Sleva 9%
3 498 000,- Kč
3 198 000,- Kč

Prodej družstevního bytu 2+kk s lodžií, 47 m2, Brník - Oleška

Zařazení: prodej bytů Oleška Brník

Stav bytu: dobrý

Hledáte investici nebo příjemné bydlení ? Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+kk s prostornou lodžií ve 2. patře menšího panelového domu v malé obci Brník nedaleko Kostelce nad Černými Lesy. Byt prošel nedávnou rekonstrukcí všech místností včetně nové...

Sleva 2%
2 470 000,- Kč
2 420 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané: