0

Prodej bytů

Vyberte si z naší nabídky Prodej bytů

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 1+1, 40 m², Radvanice

Zařazení: prodej bytů Radvanice

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k prodeji byt 1+1 s lodžií v osobním vlastnictví o celkové ploše 40 m2. Bytová jednotka je v původním, ale udržovaném stavu. Obec Radvanice se nachází 15 km od Trutnova. V obci mateřská i základní škola, vlaková zastávka, smíšené zboží a restaurace....

1 375 000,- Kč

Prodej, byt 2+kk, Ostrava

Zařazení: prodej bytů Ostrava-Radvanice

Stav bytu: po rekonstrukci

Hledáte nové bydlení, ale panelákové byty nejsou nic pro Vás? Ideálně kousek do centra města, ale zároveň toužíte po klidu a kousku přírody? Tento byt 2+kk o velikosti 40m2 Vám výše zmíněné splní na plné čáře. Dominantou bytu je rozhodně francouzské...

Sleva 7%
2 799 000,- Kč
2 590 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané: