0

Prodej bytů

Vyberte si z naší nabídky Prodej bytů

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 1+1, Rpety, 36 m²

Zařazení: prodej bytů Rpety

Stav bytu: dobrý

Byt s krásným výhledem na Brdské lesy a pastviny pro koně se nachází v obci Rpety vzdálené 3 km od města Hořovice. Zde naleznete veškerou občanskou vybavenost, kulturní a společenské vyžití. Dispozici bytu ve třetím posledním patře cihlového domu tvoří...

2 500 000,- Kč

Prodej, byt 1+1, Rpety, 36 m²

Zařazení: prodej bytů Rpety

Stav bytu: dobrý

Nemovitost se prodává formou družstevního bydlení. Uvedená částka je ponížena o vlastní zdroje ve výši 20% z kupní ceny. Další měsíční splátka je stanovena ve výši 16.288 Kč. Výhodou družstevního financování je, že je vhodný i pro klienty, kteří mají...

575 864,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu