0

Prodej bytů Třebíč, Moravskobudějovice

Aktuální nabídky (2)

Prodej prostorného světlého bytu 3+1 s balkonem v Mor. Budějovicích

Zařazení: prodej bytů Třebíč, Moravské Budějovice

Stav bytu: po rekonstrukci

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 s balkonem, v Mor. Budějovicích, na Šafařikově ulici. Byt o výměře 75 m2 se nachází ve 3. poschodí revitalizovaného bytového domu s novým výtahem. Pokoje o 21, 16 a 12 m2, kuchyň 12 m2, samostatné...

2 999 900,- Kč

Prodej bytu 1+1, 43 m², Moravské Budějovice, ul. Šafaříkova

Zařazení: prodej bytů Třebíč, Moravské Budějovice

Stav bytu: před rekonstrukcí

Nabízíme k prodeji družstevní byt, který je převoditelný do osobního vlastnictví o dispozici 1+1. Byt o výměře 43 m² se nachází ve městě Moravské Budějovice, zde je dostupná veškerá občanská vybavenost. Bytová jednotka je umístěna v první podlaží z celkových...

2 100 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů a lokalitě Třebíč z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města