0

Prodej bytů

Vyberte si z naší nabídky Prodej bytů

Aktuální nabídky (1)

Prodej krásného nového bytu o dispozici 3+kk, 72,9m2, terasa 21,9m2, park. stání a sklep.

Zařazení: prodej bytů Zlončice

Stav bytu: po rekonstrukci

Nabízím k prodeji krásný nový byt o dispozici 3+kk a výměře 72,9 m2, nacházející se ve 2NP v domě nového projektu Rezidence Zlončice. Byt je skvěle dispozičně řešený, nabízí spoustu místa pro úložné prostory. V bytě disponují velká dřevěná okna se vstupem...

7 600 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů z celkového počtu 1.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané: