0

Novostavby prodej Jablonec nad Nisou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Novostavby prodej Jablonec nad Nisou. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej a lokalitě Jablonec nad Nisou odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

OV, 2+kk/L, novostavba 2017, Harrachov

Zařazení: prodej bytů Jablonec nad Nisou, Harrachov

Stav bytu: novostavba

Místo, kde se Vám bude trávit čas tak krásně, že se možná ani nebudete chtít vracet do města. Místo, kde za svoje peníze dostanete adekvátní služby, malebné prostředí a klid. Rádi bychom Vám nabídli světlý byt 2+kk s lodžií, o celkové výměře 51,6m2...

6 999 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej a lokalitě Jablonec nad Nisou z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jablonec nad Nisou se nachází v Libereckém kraji. Na severu hraničí s Polskou republikou. Jeho rozloha je 402 km2, a patří tak mezi nejmenší okresy v ČR. Počet obyvatel žijících na území okresu je asi 90 tisíc a hustota osídlení činí 225 osob na km2. Povrch je značně členitý. Na severu území se nachází Jizerské hory a na jihu zasahuje do území CHKO Český ráj. Nejvýše položeným místem je Černá hora s nadmořskou výškou 1084 metrů. Územím protéká řeka Jizera a Kamenice. Okres Jablonec nad Nisou je rozdělen na 34 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Jablonec nad Nisou.