0

Pronájem bytů Bruntál, Rýmařovsko

Aktuální nabídky (2)

Pronájem bytu 1+1, 30 m², Břidličná, ul. Hřbitovní

Zařazení: pronájem bytů Bruntál, Břidličná

Stav bytu: dobrý

Nabízíme pronájem bytu 1+1 o velikosti 30 m2 v Břidličné, ulice Hřbitovní. Byt je umístěn ve dvoupatrové cihlové budově. Dům se nachází v klidné části obce. V bytě jsou plastová okna, topení je ústřední s vlastními měřiči tepla, teplá voda je dodávaná...

6 300,- Kč

Pronájem bytu 3+1, 80 m², Břidličná, ul. Dlouhá

Zařazení: pronájem bytů Bruntál, Břidličná

Stav bytu: velmi dobrý

Pronájem bytu na ulici Dlouhá 378 v Břidličné, nedaleko okresního města Bruntál, v podhůří Jeseníku. Byt se nachází ve 3. patře ze čtyř panelového domu, který je kompletně zateplen. Má dispozici 3+1 s balkónem, ložnicí, dětským pokojem, obývacím pokojem,...

11 591,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Bruntál z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města