0

Pronájem bytů Český Krumlov, Českokrumlovsko

Aktuální nabídky (2)

Pronájem bytu 2+kk, 42 m², Český Krumlov, ul. Urbinská

Zařazení: pronájem bytů Český Krumlov

Stav bytu: dobrý

Pro pracující pár nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk s celkovou plochou 42 m2 vč. balkonu a sklepa. Byt je částečně zařízený. Na chodbě jsou k dispozici šatní skříně a botník, v hlavní místnosti je kuchyňská linka se sporákem, digestoří a lednicí....

10 250,- Kč

Byt 2+kk/B, 53 m2, Domoradice, Český Krumlov

Zařazení: pronájem bytů Český Krumlov

Stav bytu: dobrý

Nabízím k pronájmu pěkný byt 2+kk o velikosti 53 m2, ulice Urbinská, Český Krumlov – Domoradice. Byt se nachází v 5.patře bytového domu s výtahem a má dispozici předsíň, 2 x pokoj, kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem společnou s WC, komoru...

11 000,- Kč
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Český Krumlov z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města