0

Pronájem bytů Jičín, Hořicko

Aktuální nabídky (2)

Pronájem bytu 3+1, 160 m², Hořice, ul. Betlém

Zařazení: pronájem bytů Jičín, Hořice

Stav bytu: velmi dobrý

Pronájem nezařízeného bytu 3+1 v 2.nadzemním podlaží zděného domu ve městě Hořice v ulici Betlém, s vlastním vchodem do domu. Bytová jednotka disponuje celkovou plochou 160 m². Dispozice: 1.nadzemní podlaží - vstupní hala se schodištěm vedoucím do 2.nadzemního...

14 500,- Kč

Pronájem bytu 4+1 v Hořicích, ul. Pelikánova

Zařazení: pronájem bytů Jičín, Hořice

Stav bytu: dobrý

Nabízíme pronájem prostorného bytu po částečné rekonstrukci v ulici Pelikánova v Hořicích. Byt se skládá z prostorné kuchyně, obývacího pokoje se vstupem na lodžii, tří pokojů, koupelny a oddělené toalety. Dále je k dispozici prostorná sklepní kóje....

12 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Jičín z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města