0

Pronájem bytů Klatovy, Horažďovicko

Aktuální nabídky (2)

Pronájem bytu 2+1, 65 m², Horažďovice, ul. Mírové náměstí

Zařazení: pronájem bytů Klatovy, Horažďovice

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v samém centru Horažďovic, jehož výměra činí 65 m². K bytu náleží garáž o velikosti 20 m², která je ve stejném domě a nájem se platí nad rámec. Do bytu vstoupíme po novém schodišti - do předsíně, ze které je vstup na WC, do...

11 000,- Kč

Pronájem bytu 3+1, 70 m², Horažďovice, ul. Palackého

Zařazení: pronájem bytů Klatovy, Horažďovice

Stav bytu: velmi dobrý

Pronájem bytu 3+1 s lodžií, o podlahové ploše 63 m2, v panelovém domě s výtahem. Bytový dům je zateplen a je umístěn v klidné lokalitě s výbornou dostupností všech služeb. Vytápění a ohřev vody dálkový, okna plastová, prostorná lodžie 7 m2. Bezproblémové...

10 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Klatovy z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města