0

Pronájem bytů Mladá Boleslav, Mnichovo Hradišťsko

Aktuální nabídky (4)

Pronájem bytu 2+1, 67 m², Mnichovo Hradiště

Zařazení: pronájem bytů Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště

Stav bytu: dobrý

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu slunný byt 2+1 v lokalitě obce Mnichovo Hradiště. Byt se nachází v domě o třech bytových jednotkách, je prostorný, vzdušný a pronajímá se nezařízen. Vhodný pro dvě dospělé osoby. Parkování přímo u domu. Místo nabízí...

13 700,- Kč

Pronájem bytu, 2+kk, 49m2, Mnichovo Hradiště

Zařazení: pronájem bytů Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu luxusní slunný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě obce Mnichovo Hradiště. Byt je kompletně zařízen a vybaven, vlastní parkovací místo, internet v ceně nájmu. Vhodný pro max. dvě osoby. Místo nabízí velmi příjemné bydlení,...

17 000,- Kč

Pronájem bytu, 2+1, 55m2, Mnichovo Hradiště

Zařazení: pronájem bytů Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště

Stav bytu: dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu byt o dispozici 2+1 s lodžií v lokalitě města Mnichovo Hradiště. Byt se nachází v prvním patře rodinného domu, je prostorný a slunný. Vhodný pro max. 2 osoby. Možnost využívání zahrady u domu. Místo nabízí klidné a příjemné bydlení.

17 000,- Kč

Domy Svinaře

Zařazení: prodej developerské projekty Beroun, Svinaře

Nové rodinné domy Svinaře     POZOR FINANCOVÁNÍ S ÚROKEM 5,34% ČASOVĚ OMEZENÉ VOLEJTE! Okolo 30 km z Prahy, necelou půlhodinu jízdy, podle toho jakou zvolíte trasu, nebo máte k dispozici vlak a autobus. Svinaře jsou obsluhovány v rámci PID. V...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Mladá Boleslav z celkového počtu 4.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města