0

Pronájem bytů Šumperk, Zábřežsko

Aktuální nabídky (2)

Pronájem 1+1, 45 m², Zábřeh

Zařazení: pronájem bytů Šumperk, Zábřeh

Stav bytu: velmi dobrý

Hledáte krásné bydlení s vlastním parkováním, internetem a zahrádkou v Zábřehu? Máme pro Vás řešení. V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 1+1 po kompletní rekonstrukci v klidné části Zábřehu s vlastním parkovacím místem přímo u domu a se zahrádkou...

8 900,- Kč

Pronájem 1+1, 50 m², Zábřeh

Zařazení: pronájem bytů Šumperk, Zábřeh

Stav bytu: dobrý

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 1+1 v cihlovém domě v centru Zábřehu. Jedná se o prostorný byt ve 2.patře bez výtahu. V bytě je velká předsíň a samostatná komora pro uložení věcí. Přes chodbu je vstup do kuchyně, kde je zánovní kuchyňská...

8 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Šumperk z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města