0

Pronájem bytů Znojmo, Znojemsko

Aktuální nabídky (11)

Pronájem menšího, zcela nově zrekonstr. bytu 3+1 v centru Znojma

Zařazení: pronájem bytů Znojmo

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k pronájmu menší, zcela nově zrekonstr. byt, 3+1ve Znojmě, v samém centru. Byt o výměře 63 m2, se nachází v 1. poschodí cihlového bytového domu. Je vybaven KL, novou koupelnou. Příjemné a nové bydlení v centru města.

12 500,- Kč

Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+KK v centru Znojma

Zařazení: pronájem bytů Znojmo

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k pronájmu prostorný bytu 2+kk ve Znojmě, v centru. Byt o výměře 75 m2 se nachází v 1. poschodí cihlového rekonstruovaného domu. Místnosti: Pokoje - 31 a 25 m2, koupelna 7 m2, WC 1,20 m2, chodba 11 m2. Příjemné bydlení v centru města.

13 500,- Kč

Pronájem, byt pokoj, Znojmo

Zařazení: pronájem bytů Znojmo

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu pokoj o přibližné užitné ploše 22 m2 v rodinném domě v klidné části Přímětic. Pokoj je vhodný pro studenta , nebo klienta pracujícího v této lokalitě a potřebuje ubytování přes týden. K pokoji je k dispozici koupelna s WC a také...

5 000,- Kč

Pronájem, byt pokoj, Znojmo

Zařazení: pronájem bytů Znojmo

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu pokoj o přibližné užitné ploše 20 m2 v rodinném domě v klidné části Přímětic. Pokoj je vhodný pro studenta , nebo klienta pracujícího v této lokalitě a potřebuje ubytování přes týden. K pokoji je k dispozici koupelna s WC a také...

5 000,- Kč

Domy Svinaře

Zařazení: prodej developerské projekty Beroun, Svinaře

Nové rodinné domy Svinaře     POZOR FINANCOVÁNÍ S ÚROKEM 5,34% ČASOVĚ OMEZENÉ VOLEJTE! Okolo 30 km z Prahy, necelou půlhodinu jízdy, podle toho jakou zvolíte trasu, nebo máte k dispozici vlak a autobus. Svinaře jsou obsluhovány v rámci PID. V...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Znojmo z celkového počtu 11.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města