0

Pronájem ostatních nemovitostí Pardubice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Pardubice. Celkem 4 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Pardubice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Pronájem garáže 19 m2, Pardubice

Zařazení: pronájem garáže Pardubice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu zděnou řadovou garáž v osobním vlastnictví s užitnou plochou 19 m2 v Pardubicích - U Trojice. Výhodou je přípojka elektřiny s podružným elektroměrem. Nedaleko se nachází vlakové a autobusové nádraží a zastávky MHD. Garáž je ihned...

2 000,- Kč

Pronájem garáže 15 m2 Jozefa Gabčíka, Pardubice

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Trnová

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu samostatnou garáž (č. 111) v novostavbě rezidenčního projektu Trnová, který se nachází nedaleko obchodních domů jako Kaufland, Globus. Garáž je situována v přízemí bytového domu. Garáž je vybavena elektrickými výsuvnými vraty, která...

3 000,- Kč

Pronájem, garáž, Pardubice, 19 m²

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Zelené Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízím pronájem garáže v ulici Na Spravedlnosti u fotbalového stadionu Pod Vinicí. Majitelé referují dlouhodobý pronájem. Garáž je připojena na el. proud 220V s vlastním elektroměrem. Garáž je suchá a čistá. Budu se těšit na na osobní setkání.

2 000,- Kč

Pronájem, garáž, Pardubice, 32 m²

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Zelené Předměstí

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízím k pronájmu venkovní parkovací stání ve vnitrobloku bytového komplexu v centru Pardubic - ulice Na Spravedlnosti. Vjezd je zajištěn garážovými vraty pod domem. Místo má dobrou dopravní obslužnost a občanskou vybavenost v blízkosti centra. Měsíční...

1 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Pardubice z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pardubice se nachází v severozápadní části Pardubického kraje. Na severu sousedí s Královehradeckým krajem a na západě se Středočeským krajem. Svou rozlohou 880 km2 je nejmenším okresem kraje. Převážná část území leží v Polabské nížině. Malá část na jihozápadě patří do Železných hor a severovýchodní část spadá do Orlické tabule. Vodstvo zde představují řeky Labe s přítoky Chrudimka a Loučná. Za zmínku stojí uměle vybudovaný Opatovický kanál dlouhý 32 km. V okrese se také nachází řada rybníků. V roce 2010 byl počet obyvatel 168 tisíc a hustota populace činila 191 osob na km2. Z celkového počtu 112 obcí má 8 statut města. Sídlem je město Pardubice.