0

Rekreační objekty chalupy, Hradec Králové

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Hradec Králové. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Hradec Králové odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chalupy v Janovicích u Vinar, 160 m²

Zařazení: prodej chalupy Hradec Králové, Vinary

Stav chalupy: dobrý

Exkluzivně vám nabízíme chalupu v Janovicích u Vinar o dispozici 5+1 s podlahovou plochou 160 m2 a velkou zahradou na pozemku o celkové ploše 1397 m². Chalupa prošla rekonstrukcí v roce 2019 (nová okna, dveře, koupelna, záchod, elektrické rozvody, topení,...

Sleva 3%
3 900 000,- Kč
3 800 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Hradec Králové z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Hradec Králové se nachází v jižní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem. Jeho rozloha je 892 km2. V roce 2010 zde žilo 163 tisíc obyvatel a hustota populace byla 186 obyvatel na km2. V okresu je celkem 104 obcí a 6 má přidělen statut města. Sídlem je město Hradec Králové. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protéká řeka Labe s přítoky Orlicí, Cidlinou a Trotinou. Mezi významné historické památky patří jádro Hradce Králové, zámek Hrádek u Nechanic a zámek Karlova Koruna.