0

Rekreační objekty chalupy, Kladno

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Kladno. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Kladno odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (1)

Chalupa Velká Dobrá, Středočeský kraj

Zařazení: prodej chalupy Kladno, Velká Dobrá

Stav chalupy: dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi chalupu v chatové osadě Velká Dobrá v blízkosti Kladna. Chalupa byla postavená okolo roku 1960, v 80. letech proběhla rekonstrukce a v roce 2018 dělána nová fasáda a zateplení. Celková užitná plocha 105 m2 (přízemí...

3 049 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Kladno z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kladno leží v severozápadní části Středočeského kraje. Spadá pod něj 100 obcí, z toho 8 má přiznán status města a 2 obce jsou městysem. Sídlem okresu je město Kladno. Počet obyvatel okresu je 159 tisíc a hustota zalidnění je 221 obyvatel na km2, čímž se okres řadí k nejlidnatějším v kraji. Rozloha okresu je 720 km2.