0

Rekreační objekty chalupy, Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Mělník. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chalupy, 642 m², Mšeno

Zařazení: prodej chalupy Mělník, Mšeno

Stav chalupy: velmi dobrý

Exkluzivní nabídka vícegeneračního RD s 642m2 podlahové plochy a zahradou, v krásné a turisty velmi oblíbené lokalitě Kokořínska, Sedlec u Mšena. Celková dispozice domu je 10+2, z toho přízemí 3+1 a patro 6 pokojů + 3x koupelna. V přízemí se nachází...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej chalupy, 200 m², Mšeno, CHKO Kokořínsko

Zařazení: prodej chalupy Mělník, Mšeno

Stav chalupy: ve výstavbě

Toužíte bydlet v klidu, obklopeni přírodou a přitom mít vše na dosah? V obci Skramouš máte možnost koupit dům, jakých se v inzerci objevuje poskrovnu. Selské stavení z roku 1842, v němž nebyl proveden stavební zásah narušující autenticitu původní architektury....

7 921 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Mělník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.