0

Rekreační objekty chaty, Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Děčín. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej zahrady s chatkou, 16 m², Děčín, ul. Litoměřická

Zařazení: prodej chaty Děčín

Stav chaty: dobrý

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej zahrady v osobním vlastnictví o rozloze 395 m² se zděnou, částečně podsklepenou zahradní chatkou s ev. číslem o rozloze 16 m², v zahrádkářské kolonii v Děčíně - Staré Město. Zahrada je umístěna ve vrchní...

Sleva 7%
960 000,- Kč
895 000,- Kč

Prodej chaty, Varnsdorf, ul. Tajchmanova

Zařazení: prodej chaty Děčín, Varnsdorf

Stav chaty: dobrý

Prodej zděné chaty se zahradou o celkové ploše 654 m2, která se nachází v klidné části města Varnsdorf. Jedná se o zděnou stavbu s číslem evidenčním zapsanou jako stavbu pro rodinou rekreaci. Do budovy je zaveden elektrický proud, vytápění je řešeno...

1 320 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Děčín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.