0

Rekreační objekty chaty, Jindřichův Hradec

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Jindřichův Hradec. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Jindřichův Hradec odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty, 45 m², Kardašova Řečice

Zařazení: prodej chaty Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice

Stav chaty: před rekonstrukcí

Nabízíme prodej chaty, která se nachází přímo u řeky Nežárky v CHKO Třeboňsko, 10 km od Lomnice nad Lužnicí a 8 km od města Kardašova Řečice. Chata stojí na vlastním pozemku, okolní lesní pozemek je vlastněn státním podnikem Lesy ČR. Chata s č. ev....

1 749 000,- Kč

Prodej chaty, 32 m², Rodvínov

Zařazení: prodej chaty Jindřichův Hradec, Rodvínov

Stav chaty: dobrý

Nabízíme k prodeji chatu s podkrovní místností a pozemkem v osobním vlastnictví, nedaleko Jindřichova Hradce v zahrádkářské kolonii Jindřiš - obec Rodvínov. Pozemek s chatou je přístupný přímo z příjezdové cesty. Chata je udržovaná a velmi dobře izolovaná....

1 580 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Jindřichův Hradec z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jindřichův Hradec se nachází na východě Jihočeského kraje. Na jihu sousedí s Rakouskem a na východě sousedí s Jihomoravským krajem. Je to největší okres v Jihočeském kraji s rozlohou 1944 km2. Okresem protéhá řeka Lužnice a na území se také nachází velké množstvý rybníků, které zabírájí 6% plochy okresu. Největším z nich je Rožmberk s rozlohou 720 ha. Na jihozápadě okresu se nachází CHKO Třeboňsko. Počet obyvatel v okrese je 93 tisíc a hustota zalidnění je 48 obyvatel na km2. V okrese je 106 obcí (13 měst, 1 městys). K zajímavým historickým památkám v okrese patří jádra měst Jindřichův Hradec a Třeboň.