0

Rekreační objekty chaty, Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Plzeň-jih. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty, 43 m², Čižice, okres Plzeň - jih

Zařazení: prodej chaty Plzeň-jih, Čižice

Stav chaty: dobrý

Chcete-li si užít oázu klidu u řeky Úhlavy, zarybařit si nebo si dojet pro noviny na vlastní kánoi? Tak právě pro Vás je určena chata v obci Čižice, jen 15 minut od Plzně či hodinu cesty z Prahy. Chata o podlahové ploše 27 m2 se skládá z obývacího...

Sleva 3%
1 850 000,- Kč
1 790 000,- Kč

Prodej chaty Žďár u Blovic

Zařazení: prodej chaty Plzeň-jih, Ždírec

Stav chaty: dobrý

Nabízíme k prodeji chatu ve Žďáru u Blovic, Plzeň-jih. Chata stojí na vlastním oploceném pozemku o výměře 474 m2. Velmi pěkné místo pro rekreaci. Chata je postavena ze dřeva se zastavěnou plochou 38 m2. V přízemí je kuchyňka, menší ložnice s palandou,...

1 500 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.