0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Plzeň-sever

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Plzeň-sever. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Plzeň-sever odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej zemědělské usedlosti, stavební pozemek o ploše 7450 m2, Tis u Blatna - Kračín

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Plzeň-sever, Tis u Blatna

Stav nemovitosti: dobrý

Zemědělská usedlost s krásnými výhledy do okolí, obklopena přírodou. Pozemek je vhodný pro rekreační sídlo, nebo lze vystavět rodinný dům. Stavební pozemek v k. ú. Tis u Blatna o celkové ploše 7450 m2 je v katastru nemovitostí rozdělen na dvě stavební...

4 950 000,- Kč

Prodej zemědělské usedlosti o ploše 140 m2, pozemek 15,2 ha, Tis u Blatna - Kračín

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Plzeň-sever, Tis u Blatna

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám zemědělskou usedlost s celkovou výměrou pozemků o ploše 151 976 m2 v obci Tis u Blatna - Kračín, okr. Plzeň-sever. Na pozemku se nachází hlavní budova se třemi místnostmi, koupelnou a toaletou o zastavěné ploše 140 m2, určená k celkové rekonstrukci,...

9 500 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Plzeň-sever z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Plzeň-sever se rozkládá na severu Plzeňského kraje. Na severovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na severu sousedí s Ústeckým krajem a na severozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1287 km2. Jih území leží v Plzeňské pánvi. Směrem na sever se zvedá nadmořská výška. Zbytek území je tvořen převážně Rakovnickou pahorkatinou. Okresem protékají řeky Mže, Berounka a Střela. Na Mži se nachází vodní nádrž Hracholusky. Hustota obyvatelstva v okrese je 58 osob na km2 a celkový počet obyvatel činí 75 tisíc. Do okresu Plzeň-sever patří 98 obcí, z toho má 10 statut města.