0

Pronájem komerčních nemovitosti Brno-venkov bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Brno-venkov bez realitky. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Brno-venkov odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, Komerční, Jiný, Pozořice

Zařazení: komerční od majitele k pronájmu Pozořice

Stav nemovitosti: -

nabídka pronájmu zavedené diskotéky s dlouholetou tradicí. diskotéka prošla celkovou rekonstrukcí (2013) je zde nejmodernější zvuková a světelná technika, promítací plátno, LED TV, 2x bar, taneční parket, kapacita cca 80 míst k sezení,... Možnost také...

10 000,- Kč

Pronájem, Komerční, Restaurace, Rajhrad

Zařazení: komerční od vlastníka k pronájmu Rajhrad

Stav restaurace: -

Nabízíme pronájem zavedené restaurace ve fotbalovém areálu RAFK Rajhrad. Restaurace je volná od 1.8.2016. Restaurace je do 31.7.2016 v plném provozu a je možnost po domluvě se stávajícím nájemcem odkoupit vybavení kuchyně a ihned pokračovat v provozu....

15 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 2.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa