0

Soukromá inzerce nemovitostíTato inzerce je určena pouze fyzickým a právnickým osobám nepodnikajícím v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Pokud jste subjektem podnikajícím v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí a máte zájem inzerovat pomocí serveru Realhit.cz, klikněte zde https://www.realhit.cz/vlozit-inzerat. Před vyplněním registrace si pozorně přečtěte ceník služeb pro subjekty podnikající v oblasti realit https://www.realhit.cz/cenik.

Základní informace

V soukromé inzerci může osoba inzerovat pouze jednu nemovitost, je zpoplatněna, ceny se řídí platným ceníkem.

Registrace a aktivace účtu

Registraci proveďte zde: vstup.realhit.cz/registrace. Po vyplnění jednoduchého formuláře o Vaší osobě dojde k automatickému přihlášení do administračního rozhraní, kde můžete vložit svoji nabídku nemovitosti.


Platnost inzerátu

Do odvolání je soukromá inzerce omezena na 1 inzerát na osobu s neomezenou dobou platnosti a je zcela zdarma. Odhadem na přelomu roku 2014/2015 pravděpodobně dojde na základě změn v obchodních podmínkách k úpravě fungování této sekce, kdy bude zrušeno omezení maximálního počtu inzerátů na jednu osobu a inzerce bude zpoplatněna. O připravovaných změnách budete včas informování, v případě nesouhlasu s novými obchodními podmínkami dojde k deaktivaci Vaší inzerce, ale nebude Vám účtován žádný poplatek.

Deaktivace / zrušení inzerované nabídky

Deaktivaci Vaší nabídky můžete provést kdykoliv (nabídku je možné opětovně aktivovat).