0

Pronájem komerčních nemovitosti Plzeň-jih bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Plzeň-jih bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Přeštice

Zařazení: komerční od vlastníka k pronájmu Přeštice

Stav nemovitosti: -

Pronajmu obchod na frekventovaném místě v Přešticích, 46M2 + vlastní sociálka, vlastní elektroměr, 3x400V, LAN rozvody, výloha, 3roky po kolaudaci. Vhodný i jako kancelář, či pro poskytování služeb. Vnitřek možno variabilně uopravit (sklad, čekárna...

8 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 1.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa