0

Pronájem komerčních nemovitosti Praha bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Praha bez realitky. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Praha odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, kanceláře, Praha 4 – Záběhlice / Spořilov, 124 m2

Zařazení: komerční od vlastníka k pronájmu Praha

Stav kanceláře: dobrý

Nabízíme k pronájmu kanceláře na Spořilově o celkové ploše 124 m2. Jedná se o 3 kanceláře + kuchyňka + malý sklad + WC. Mezi přední a zadní kanceláří je skládací stěna. Složením stěny se získá místnost 62,8 m2. Prostory jsou v přízemí nebytového objektu...

21 100,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Praha z celkového počtu 1.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa