0

Pronájem komerčních nemovitosti Praha bez realitky

Široká nabídka nemovitostí bez realitky, přímo od vlastníků, majitelů a obecně všech soukromých osob v kategorii - Pronájem komerčních nemovitosti Praha bez realitky. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Praha odpovídá Vašim požadavkům.
Právě si prohlížíte nabídku komerčních prostor, ať už se jedná o kanceláře, obchodní prostory nebo třeba skladiště, s aktuálně nastavenými kritérii vyhledávání máte zobrazeny pouze nabídky bez realitky, bez účasti rk, tedy inzerci od soukromých osob. Pokud si přejete rozšířit nabídku nemovitostí i o ty od rk, pak stačí změnit kritéria vyhledávání.

Aktuální nabídky (2)

MČ Zličín nabízí k pronájmu novou restauraci na fotbalovém hřišti.

Zařazení: komerční od vlastníka k pronájmu Praha

Stav restaurace: velmi dobrý

MČ Zličín nabízí k pronájmu novou restauraci na fotbalovém hřišti. https://www.mczlicin.cz/zam2.pdf Nabídky od 6.12.2017-9.2.2018 Nová stavba včetně gastro. Kapacita 32 lidí + 40 salonek v 1 NP. Min. nájemné 28000,- Kč bez DPH a služeb.

28 000,- Kč

Pronájem, kanceláře, Praha 4 – Záběhlice / Spořilov, 124 m2

Zařazení: komerční bez realitky k pronájmu Praha

Stav kanceláře: dobrý

Nabízíme k pronájmu kanceláře na Spořilově o celkové ploše 124 m2. Jedná se o 3 kanceláře + kuchyňka + malý sklad + WC. Mezi přední a zadní kanceláří je skládací stěna. Složením stěny se získá místnost 62,8 m2. Prostory jsou v přízemí nebytového objektu...

21 100,- Kč
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem komerčních nemovitosti a lokalitě Praha z celkového počtu 2.

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa