0

Novostavby domy Vsetín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Novostavby domy Vsetín. Celkem 2 nabídek v kategorii Domy a lokalitě Vsetín odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, rodinný dům, 5+kk, 329 m², Zašová

Zařazení: prodej domů Vsetín, Zašová

Stav domu: novostavba

Nabízíme Vám prodej novostavby rodinného domu s terasou a balkonem v obci Zašová o celkové dispozici 5+kk. Celková plocha 329 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 177 m2 a plocha zahrady 102 m2. V prvním nadzemním podlaží se nachází prostorná obývací...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, rodinný dům, Rožnov pod Radhoštěm, ul. Tylovice

Zařazení: prodej domů Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm

Stav domu: novostavba

Nabízíme k prodeji novostavbu řadového rodinného domu v centru města Rožnov pod Radhoštěm o dispozici 4+kk s celkovou podlahovou plochou 114 m2, terasou 16 m2, předzahrádkou 39,8 m2 a krytým stáním 16,24 m2. Dům je vytápěn plynovým kondezačním kotlem...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy a lokalitě Vsetín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Vsetín leží v severovýchodní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Moravskoslezským krajem a na jihovýchodě hraničí se Slovenskou republikou. Zaujímá rozlohu 1143 km2 a je tak největším okresem kraje. Povrch je hornatý, na severu se nachází Moravskoslezské Beskydy, na jihovýchodě Javorníky, na západě Hostýnské vrchy a ve středu Vsetínské vrchy. Nejvyšší horou je je Čertův mlýn s nadmořskou výškou 1206 metrů. Územím protéká řeka Bečva. Jejími přítoky jsou Vsetínská a Rožnovká Bečva. V 59 obcích (6 měst) žije 145 tisíc obyvatel. Hustota zalidnění činí 126 obyvatel na km2. Sídlem okresu je město Vsetín. V okrese Vsetín se rozkládá CHKO Beskydy o rozloze 555 km2.