0

Dražba Benešov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Benešov. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Benešov odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

Dražba pozemku - zahrada (409 m2), okr. Benešov

Zařazení: prodej pozemků Benešov, Chocerady

Plocha pozemku: m2

Pozemek se nachází v jižní zástavbě části obce Chocerady. Jedná se o pozemek nepravidelného tvaru. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba nebytových prostor, okr. Benešov

Zařazení: prodej komerčních nemovitosti Benešov, Bystřice

Stav nemovitosti: -

Elektronická dražba nebytovýchprostor v obci BystřiceDražené nemovité věci se nacházejí v místníčásti Petrovice města Bystřice (okr. Benešov) v č.p. 9, v lokalitě Knihovka,téměř na samotě, v blízkosti silnice první třídy 1/3 spojující dálnici D1 sČeskými...

Pozemky v obci Jankov, Postupice a Veliš, okr. Benešov - podíl id. 1/2

Zařazení: prodej pozemků Benešov, Jankov

Plocha pozemku: m2

Jedná se o ocenění pozemků v kú Čestín u Jankova, obec Jankov, kde parcela pč.188 a pč 482/3 je situována severně od zástavbové části obce Hrzín, spíše na mírně jižně sklonité a s přístupem po prašné účelové komunikaci. Pozemek pč.188 je zemědělsky obhospodařován...

Dražba pozemků (19 207 m2) - podíl 1/2, okr. Benešov

Zařazení: prodej pozemků Benešov, Čakov

Plocha pozemku: m2

Podíl 1 na pozemcích v obci Čakov, kat.územíTatouňovice, okr.Benešov. Pozemky jsou určené k zemědělskému využití,přístupné po nezpevněné komunikaci. Pozemek č. 58/1 je o celkové výměře 16382m2, pozemek č. 58/3 je o celkové výměře 2825 m2.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Benešov z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Benešov se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Jeho rozloha je 1 475 km2 a tím se řadí k největším okresům kraje. Okres je tvořen 115 obcemi a z toho 5 má rozšířenou působnost. Celkový počet obyvatel je téměr 92 tísíc a hustota zalidnění je druhá nejnižší v kraji. Okresním městem je Benešov.