0

Dražba Benešov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Benešov. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Benešov odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Spoluvlastnický podíl id 1/2 k rodinnému domu, restauraci a parcelám - Heřmaničky

Zařazení: prodej komerčních nemovitosti Benešov, Heřmaničky

Stav nemovitosti: -

Předmětem dražby nemovitých věcí v rámci exekučního řízení je spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 k nemovitým věcem zapsaným na LV č. 309 k.ú. Heřmaničky (stavba určená k bydlení č. p. 8, umístěná na pozemku parc. č.st. 119, vč. pozemku parc. č. st. 119,...

Dražba pozemků (19 207 m2) - podíl 1/2, okr. Benešov

Zařazení: prodej pozemků Benešov, Čakov

Plocha pozemku: m2

Podíl 1 na pozemcích v obci Čakov, kat.územíTatouňovice, okr.Benešov. Pozemky jsou určené k zemědělskému využití,přístupné po nezpevněné komunikaci. Pozemek č. 58/1 je o celkové výměře 16382m2, pozemek č. 58/3 je o celkové výměře 2825 m2.

120EX37880/12-468 podíl 2/3 rodinného domu s příslušenstvím v obci Řehenice

Zařazení: prodej domů Benešov, Řehenice

Stav domu: -

Jedná se o podíl ve výši 2/3 rodinného domu s příslušenstvím v obci Řehenice, okr. Benešov. Jde o řadový, vnitřní, přízemní, nepodsklepený rodinný dům s obytným podkrovím a volným půdním prostorem. Konstrukcebudovy je zděná z pálených cihel tepelně izolačních...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Benešov z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Benešov se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Jeho rozloha je 1 475 km2 a tím se řadí k největším okresům kraje. Okres je tvořen 115 obcemi a z toho 5 má rozšířenou působnost. Celkový počet obyvatel je téměr 92 tísíc a hustota zalidnění je druhá nejnižší v kraji. Okresním městem je Benešov.