0

Dražba Česká Lípa

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Česká Lípa. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Česká Lípa odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba podílu na RD a pozemcích (1541 m2), okr. česká Lípa

Zařazení: prodej domů Česká Lípa, Dubá

Stav domu: -

Rod.dům č.p. 103: Dům č.p. 103 je zřejmě obytnýmdomem, s hospodářskými prostorami v části přízemí. Stáří domu nezjištěno, dlestavebního provedení a smíšeného zdiva (cihly, kámen), které je vidět nabočních štítech, se předpokládá stáří okolo 115 roků,...

Chalupa s pozemky, Okna

Zařazení: prodej rekreačních objektů Česká Lípa, Okna

Stav nemovitosti: -

Předmětem nedobrovolné dražbynemovitých věcí je chalupa umístěná na parcele č. st. 10/1, dále pozemky parc.č. st. 10/2, st. 102, 22 a 26  Oceňovaná nemovitá je tvořenabudovou, pozemky a společně s příslušenstvím tvoří jeden funkční celek.Nemovitá věc...

Dražba rekreační chaty s pozemkema příslušenstvím, okr. Česká Lípa

Zařazení: prodej rekreačních objektů Česká Lípa, Stružnice

Stav nemovitosti: -

Jedná se o samostatně stojící, podsklepenou, přízemní rekreační chatu. Konstrukce budovy je dřevěná, 1.PP je zděné konstrukce. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Česká Lípa z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Česká Lípa se nachází v západní části Libereckého kraje. Na jihu sousedí se Středočeským krajem, na západě sousedí s Ústeckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Okres má rozlohu 1073 km2 a je tak největším okresem v Libereckém kraji. Počet obyvatel je 104 tisíc a hustota populace činí 97 osob na km2. Okres Česká Lípa se obsahuje 57 obcí, z toho 11 měst. Sídlem okresu je město Česká Lípa.