0

Dražba Klatovy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Klatovy. Celkem 1 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Klatovy odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (1)

120 EX 16450/13-275 podíl 1/16 pozemků v k.ú. Čermná

Zařazení: prodej pozemků Klatovy, Hrádek

Plocha pozemku: m2

Jedná se o podíl 1/16 pozemků v k.ú. Čermná, okres Klatovy. Pozemky se nacházejí cca 100m jihovýchodně od okraje zastavěné části obce Kašovice. Jde o soubor nesousedících lesních pozemků nepravidelných tvarů. Jsou mírně svažité k západní straně. K pozemkům...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Klatovy z celkového počtu 1.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Klatovy leží v jižní části Plzeňského kraje. Je to největší okres kraje s rozlohou 1946 km2. Na jihu sousedí se Spolkovou republikou Německo a na východě sousedí s Jihočeským krajem. Povrch okresu je velmi členitý. Nejvyšší místo okresu je Velká Mokrůvka (1370 m n.m.), která patří do Šumavy. Převážná část okresu má horský a podhorský charakter. Mezi nejvýznamější řeky v okresu patří Otava a Úhlava. Na jihozápadě území jsou dvě velmi známá jezera ledovcového původu (Černé, Čertovo). Vodstvo je do značné míry zastoupeno rybníky, kterých je na území okresu 1084ha. Počet obyvatel v okresu Klatovy je 88 tisíc a hustota zalidnění je 46 obyvatel na km2, což je nejméně v kraji. Celkový počet obcí je 94, z toho je 15 měst. Sídlem je město Klatovy.