0

Dražba Klatovy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Klatovy. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Klatovy odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba 10549/13- Pozemky v obci Svéradice, okres Klatovy

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Klatovy, Svéradice

Plocha pozemku: m2

PozemkyPozemky p.č.3380, p.č.3501, 3814 a 3818 o celkové výměře 35 734 m2, nacházející se v k.ú. Svéradice, obec Svéradice, okres Klatovy.

Objekt rekreace v obci Pačejov, okr,. Klatovy

Zařazení: prodej rekreačních objektů Klatovy, Pačejov

Stav nemovitosti: -

Chata č.ev. 24 o zastavěné ploše 56 m2 (včetně terasy) je součástí pozemku stp.č.189/1. K ní těsně přiléhápřízemní stavba (v KN zapsaná jako jiná stavba bez čp) o ploše 4 m2, která je s chatou komunikačněpropojená, je součástí pozemku stp. č. 189/2....

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím, okr. Klatovy

Zařazení: prodej domů Klatovy, Velký Bor

Stav domu: -

Oceňované nemovité věci se nachází v blízkosti středu obce, v zástavbě rodinných domů. Jedná se o samostatný rodinný dům - původní zemědělskou usedlost a vedlejší stavbu, na mírně svažitém, oploceném pozemku. Zděná kůlna, která se nachází naproti rodinného...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Klatovy z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Klatovy leží v jižní části Plzeňského kraje. Je to největší okres kraje s rozlohou 1946 km2. Na jihu sousedí se Spolkovou republikou Německo a na východě sousedí s Jihočeským krajem. Povrch okresu je velmi členitý. Nejvyšší místo okresu je Velká Mokrůvka (1370 m n.m.), která patří do Šumavy. Převážná část okresu má horský a podhorský charakter. Mezi nejvýznamější řeky v okresu patří Otava a Úhlava. Na jihozápadě území jsou dvě velmi známá jezera ledovcového původu (Černé, Čertovo). Vodstvo je do značné míry zastoupeno rybníky, kterých je na území okresu 1084ha. Počet obyvatel v okresu Klatovy je 88 tisíc a hustota zalidnění je 46 obyvatel na km2, což je nejméně v kraji. Celkový počet obcí je 94, z toho je 15 měst. Sídlem je město Klatovy.