0

Dražba Klatovy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Klatovy. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Klatovy odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

120 EX 50064/10-367 - pozemek v Klatovech

Zařazení: prodej pozemků Klatovy

Plocha pozemku: m2

Jedná se o pozemek v Klatovech, v lokalitě s místním názvem Čertovka. Pozemek je podlouhlého trojúhelníkového tvaru, jedná se o rohovou část areálu bývalé spedice.

120EX5681/15 pozemky v k.ú. Špičák

Zařazení: prodej pozemků Klatovy, Železná Ruda

Plocha pozemku: m2

Jedná se pozemky v k.ú. Špičák, okres Klatovy. Jde o nesousedícítravnaté pozemky. K pozemkům vede zpevněná komunikace. Přípojky IS jsouv dosahu. V územním plánu jsou pozemky vedené jako plochy zeleňparková, vyhrazená, hřbitovy a plochy...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Klatovy z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Klatovy leží v jižní části Plzeňského kraje. Je to největší okres kraje s rozlohou 1946 km2. Na jihu sousedí se Spolkovou republikou Německo a na východě sousedí s Jihočeským krajem. Povrch okresu je velmi členitý. Nejvyšší místo okresu je Velká Mokrůvka (1370 m n.m.), která patří do Šumavy. Převážná část okresu má horský a podhorský charakter. Mezi nejvýznamější řeky v okresu patří Otava a Úhlava. Na jihozápadě území jsou dvě velmi známá jezera ledovcového původu (Černé, Čertovo). Vodstvo je do značné míry zastoupeno rybníky, kterých je na území okresu 1084ha. Počet obyvatel v okresu Klatovy je 88 tisíc a hustota zalidnění je 46 obyvatel na km2, což je nejméně v kraji. Celkový počet obcí je 94, z toho je 15 měst. Sídlem je město Klatovy.