0

Dražba Mladá Boleslav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Mladá Boleslav. Celkem 4 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Mladá Boleslav odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (4)

120 EX 29554/14-186 - 1/4 rozestavěné stavby v obci Dolní Bousov, okres Mladá Boleslav

Zařazení: prodej rekreačních objektů Mladá Boleslav, Dolní Bousov

Stav nemovitosti: -

Jedná se o podíl 1/4 rozestavěné stavby v obci Dolní Bousov, okres Mladá Boleslav. Jedná se o samostatně stojící patrovou dřevěnou budovu. Budova je postavena na pozemku parc. č. St. 828, jehož vlastníkem je Město Dolní Bousov.

120 EX 29554/14-184 - 1/4 rodinného domu s pozemky v Dolním Bousově, okres Mladá Boleslav

Zařazení: prodej domů Mladá Boleslav, Dolní Bousov

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/4 rodinného domu s pozemky v Dolním Bousově, okres Mladá Boleslav. Dům je zděný, samostatný, patrový s půdním prostorem. Pozemky na sebe vzájemně navazují a tvoří jeden funkční celek. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Dražba pozemků (15 948 m2) - podíl 1/6, Mladá Boleslav

Zařazení: prodej pozemků Mladá Boleslav, Jabkenice

Plocha pozemku: m2

Pozemky se nacházejí cca 350 m severně od okraje zastavěné části obce Jabkenice. Jedná se o soubor sousedících zemědělských pozemků nepravidelných tvarů. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Rodinný dům (rozestavěný) v obci Mnichovo Hradiště, okr. Mladá Boleslav

Zařazení: prodej domů Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště

Stav domu: -

Draženou nemovitostí rodinný dům se zahradou v obci Mnichovo Hradiště, okr. Mladá Boleslav. V katastru nemovitostí je stavba vedena jako rozestavěna, ale při místním šetření znalce bylo zjištěno, že objekt je stavebně, technicky, provozně a funkčně dokončen....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Mladá Boleslav z celkového počtu 4.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mladá Boleslav se nachází ve Středočeském kraji a je situován v severní okrajové části kraje. Území je členité, na jihu převládají roviny, kdežto na severu převládají pahorkatiny. Okresem protéká řeka Jizera. S rozlohou 1023 km2 je okres na 3. místě ve Středočeském kraji. Počet obyvatel okresu je asi 124 tisíc a hustota osídlení je okolo 120 obyvatel na km2. Ze 120 obcí v okrese je 8 měst a 5 městysů. Okresním městem je Mladá Boleslav.