0

Dražba Náchod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Náchod. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Náchod odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

120EX32281/15 rodinný dům s pozemky v Náchodě

Zařazení: prodej domů Náchod

Stav domu: -

Jedná se o rodinný dům s pozemkyv Náchodě. Objekt je samostatně stojící, patrový s obytným podkrovím.Konstrukce budovy je zděná a její stavebně – technický stav je odpovídajícídobré údržbě. V domě se nachází byt rozdělený na vstupní chodbu, kuchyň,obývací...

120 EX 18563/12 podíl 1/12 rodinného domu v Otovicích

Zařazení: prodej domů Náchod, Otovice

Stav domu: -

Jedná se o podíl 1/12 rodinného domu v Otovicích, okres Náchod. Objekt je řadový, krajní, přízemní. Pozemek parc. č. St. 213/1 má obdélníkový tvar a je téměř celý zastavený stavbou rodinného domu. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Dražba RD s pozemky a příslušenstvím, okr. Náchod

Zařazení: prodej domů Náchod

Stav domu: -

Přízemní, zděný rodinný dům bez využitého podkroví se sedlovou střechou. Rodinný dům je nepravidelného půdorysného tvaru. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Náchod z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Náchod leží v severovýchodní části Královehradeckého kraje. Na severu a východě hraničí s Polskem. Povrch je členitý, podhorského rázu. Okres se nachází mezi Krkonošemi a Orlickými horami. Nejvyšším místem je Ruprechtický Špičák s nadmořskou výškou 880 metrů. Jih území leží v nížině. Náchodem protékají řeky Labe a její přítoky Úpa a Metuje. Dále se zde nalézá vodní nádrž Rozkoš, která má plochu přes 1000 ha. Celková rozloha okresu činí 852 km2. V roce 2010 zde žilo 112 tisíc obyvatel a hustota osídlení byla 132 osob na km2. Okres se skládá ze 78 obcí (11 měst). Sídlem je město Náchod.