0

Dražba Zlín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Zlín. Celkem 2 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Zlín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (2)

Dražba pozemků (4 991 m2) - podíl 1/2, okr. Zlín

Zařazení: prodej pozemků Zlín

Plocha pozemku: m2

Pozemky se nacházejí cca 350 m severozápadně od okraje zastavěné části města Louky. Jedná se o soubor zemědělských sousedících pozemků tvaru úzkého pásu. Bližší informace ve znaleckém posudku.

ODROČENO - Dražba RD s 2 byty 2+1 (170 m2) a pozemky - podíl 2/8, okr. Zlín

Zařazení: prodej domů Zlín, Slavičín

Stav domu: -

Pozemek se stavbou RD se nachází v širším centru města, přístupné z ulice Osvobození z veřejné zpevněné komunikace p.č. 4074/6, ve vlastnictví města. Okolní zástavbu tvoří objekty původních rodinných domů. Nemovitosti jsou vzdáleny cca. 500 m od centra...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Zlín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Zlín se rozprostírá ve středu Zlínského kraje. Na jihovýchodě hraničí se Slovenskou republikou. Povrch je tvořen převážně pahorkovitým a kopcovitým terénem a místy přechází v hornatinu. Na území zasahují ze severozápadu Chřiby, z jihovýchodu Bílé Karpaty, ze severu Hostýnské vrchy a ve středu leží Vizovická vrchovina. Okresem protéká řeka Morava s přítokem Dřevnice. Celková rozloha okresu Zlín činí 1034 km2. Počet obyvatel je asi 192 tisíc a na 1 km2 připadá 185 osob. Okres je tvořen 89 obcemi (10 měst) a sídlem je město Zlín.