0

Dražba Zlín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Dražba Zlín. Celkem 3 nabídek v kategorii Dražba a lokalitě Zlín odpovídá Vašim požadavkům.

Aktuální nabídky (3)

Dražba RD s pozemkem a příslušenstvím, okr. Zlín

Zařazení: prodej domů Zlín, Loučka

Stav domu: -

Předmětem ocenění je rodinný dům č.p. 30 situovaný v obci Loučka, v zástavbě obdobných rodinných domů při hlavní průjezdné komunikaci obcí, jihozápadně od Obecního úřadu ve vzdálenosti cca 100 m. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům umístěný ve...

Dražba pozemku (199 m2), okr. Zlín

Zařazení: prodej pozemků Zlín, Hostišová

Plocha pozemku: m2

Pozemek má nepravidelný tvar. Pozemek je rovinatý, travnatý a udržovaný. Celková výměra pozemku je 199 m2. Bližší informace ve znaleckém posudku.

Dražba pozemků (10 457 m2) - podíl 1/3, okr. Zlín

Zařazení: prodej pozemků Zlín, Šarovy

Plocha pozemku: m2

I) Pozemky p.č. 345 - zahrada, p.č. 346 - zahrada, p.č. 347 - zahrada a p.č. 348 - zastavěná plocha a nádvoří, vše dle LV č. 112 Jedná se o ocenění ideálního spoluvlastnického podílu ve výši 1/3 k nemovitosti - pozemkům p.č. 345 - zahrada, p.č. 346 -...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Dražba a lokalitě Zlín z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Zlín se rozprostírá ve středu Zlínského kraje. Na jihovýchodě hraničí se Slovenskou republikou. Povrch je tvořen převážně pahorkovitým a kopcovitým terénem a místy přechází v hornatinu. Na území zasahují ze severozápadu Chřiby, z jihovýchodu Bílé Karpaty, ze severu Hostýnské vrchy a ve středu leží Vizovická vrchovina. Okresem protéká řeka Morava s přítokem Dřevnice. Celková rozloha okresu Zlín činí 1034 km2. Počet obyvatel je asi 192 tisíc a na 1 km2 připadá 185 osob. Okres je tvořen 89 obcemi (10 měst) a sídlem je město Zlín.