0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Semily

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Semily. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Semily odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, hotel, 3540 m2, Rokytnice nad Jizerou

Zařazení: prodej hotely a penziony Semily, Rokytnice nad Jizerou

Stav hotelu: dobrý

Nabízíme jedinečný prodej zavedeného hotelového komplexu Krakonoš v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou s užitnou plochou 3540 m2. Hotel se nachází v srdci Rokytnice, přímo na náměstí. Hotel prochází postupnou rekonstrukcí pokojů a společných prostor....

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, rodinný penzion s bazénem, Troskovice, Český Ráj

Zařazení: prodej hotely a penziony Semily, Troskovice

Stav hotelu: velmi dobrý

Exkluzivně nabízíme rodinný penzion v turisticky atraktivní lokalitě Český Ráj, Troskovice. Jedná se o dvojdům se samostatnými vchody. Jednotlivé části jsou na sobě energetický nezávislé, každá má svůj elektroměr, vodoměr a tepelné čerpadlo. V jedné...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Semily z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Semily se nachází ve východní části Libereckého kraje. Na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem, na jihovýchodě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Rozloha okresu je 699 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 75 tisíc a na 1km2 připadalo 106 obyvatel. Z celkového počtu 65 obcí je 9 měst. Povrch okresu je členitý. Severní část území leží v Krkonoších a oblast Českého ráje na jihozápadě je nížinatá. Okresem protéká řeka Jizera.