0

Komerční nemovitosti kanceláře, Strakonice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti kanceláře, Strakonice. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti kanceláře a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům. Rozhodli jste se pro Vaše malé podníkání či velkou firmu najít nové kancelářské prostory k pronájmu? Nebo chcete kanceláře přímo koupit? V naší široké nabídce naleznete kanceláře které jsou v moderních budovách v centru města ale i v klidných okrajových částech. Řada kancelářských prostor je nabízena včetně vlastního garážového nebo parkovacího stání. Připojení k internetu bývá samozřejmostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, kancelářské prostory, 96 m2, Strakonice

Zařazení: pronájem kanceláře Strakonice

Stav kanceláře: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o velikosti 96 m2 v centru města Strakonic, přímo na Palackého náměstí. Součástí prostor je kuchyňka a sociální zařízení. V okolí veškerá občanská vybavenost. Více informací v RK.

Prodej, kancelář, Strakonice, 1336 m²

Zařazení: prodej kanceláře Strakonice

Stav kanceláře: před rekonstrukcí

Exkluzivně nabízíme k prodeji významnou dominantu okresního města Strakonice. Samostatně stojící historický objekt v centru města byl postaven v druhé polovině 19. století podnikatelem Steinem v přímém sousedství strakonického hradu a mostu Jana Palacha....

Sleva 2%
16 950 000,- Kč
16 550 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti kanceláře a lokalitě Strakonice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Strakonice se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje. Na západě sousedí s Plzeňským krajem a na severu se Středočeským krajem. Velká část území má charakter pahorkatiny. Středem okresu protéká řeka Otava. S rozlohou 1032 km2 jsou Strakonice nejmenším okresem kraje. Počet obyvatel je 71 tisíc a hustota populace je 68 obyvatel na km2. Do okresu náleží 112 obcí a z toho má 6 statut města. Sídlem okresu je město Strakonice.