0

Komerční nemovitosti restaurace, Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Mělník. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, restaurace, Vysoká, 180 m²

Zařazení: pronájem restaurace Mělník, Vysoká

Stav restaurace: velmi dobrý

Exkluzivní pronájem hostince, užitná plocha 180 m2, Vysoká u Mělníka, CHKO Kokořínsko. Interiér je členěn na několik částí - výčep s jídelnou a salonem s kapacitou 40 míst, studená kuchyně, chodby, toalety. Dále je k dispozici prostor, který může být...

Pronájem, restaurace, Mělník, 400 m²

Zařazení: pronájem restaurace Mělník

Stav restaurace: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem nebytového prostoru, který je v současné době provozován jako herna. Jedná se o prostor s dobrou dostupností do centra města o velikosti ca 220 m² – prostor herny. Samozřejmostí jsou toalety, zázemí – sklad...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Mělník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.