0

Komerční nemovitosti sklady, Jeseník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti sklady, Jeseník. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Jeseník odpovídá Vašim požadavkům. Pokud hledáte skladové prostory, jste na správném místě. V nabídce máme skladové prostory různých velikostí. Často jsou součástí prostor i kancelářské (administrativní) prostory, gáráže a další součástí zázemí. Pomocí filtrovacího formuláře si můžete vyhledat prstory pouze určité velikosti. Dále je možné filtrovat podle stavu budovy - často jsou hledány objekty ve výstavbě, novostavby či objekty určené k demolici.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, sklad, 1047 m², Mikulovice

Zařazení: prodej sklady Jeseník, Mikulovice

Stav skladu: dobrý

Nabízíme k prodeji sklad na okraji obce, v bývalém vojenském objektu. Budova je zděná, rozdělená příčkou na dvě části. V budově je částečně zavedená elektřina. Přístupová cesta je obecní, zpevněná. Bližší info v RK:

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem nebytového prostoru (82 m2) na ul. Slunná v Jeseníku – Bukovicích

Zařazení: pronájem sklady Jeseník

Stav skladu: velmi dobrý

Sháníte nebytové prostory k dlouhodobému pronájmu v Jeseníku? Je dostačujících 82 m2 ? Odpověď zní ano? Potom čtěte až do konce! Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o výměře cca 82 m2, který se nachází v 1 NP cihlové budovy v Jeseníku –...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Jeseník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jeseník se rozprostírá v severní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 719 km2, což je nejméně v kraji. Povrch je velmi hornatý, na jihu se nachází Hrubý Jeseník a na severozápadě jsou Rychlebské hory. Směrem na sever se snižuje nadmořská výška. Na území okresu pramení řeka Opava a protéká tudy řeka Bělá. Jesenicko se skládá z 24 obcí, z nichž 5 má statut města. Počet obyvatel je asi 41 tisíc a hustota populace činí 57 osob na km2. Jesenicko láká především svou přírodou a léčebnými lazněmi.