0

Komerční nemovitosti sklady, Svitavy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti sklady, Svitavy. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Svitavy odpovídá Vašim požadavkům. Pokud hledáte skladové prostory, jste na správném místě. V nabídce máme skladové prostory různých velikostí. Často jsou součástí prostor i kancelářské (administrativní) prostory, gáráže a další součástí zázemí. Pomocí filtrovacího formuláře si můžete vyhledat prstory pouze určité velikosti. Dále je možné filtrovat podle stavu budovy - často jsou hledány objekty ve výstavbě, novostavby či objekty určené k demolici.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, sklad, Svitavy, 150 m²

Zařazení: pronájem sklady Svitavy

Stav skladu: dobrý

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu komerční prostory s administrativní místností a vlastním zázemím ( WC, kuchyňka, sprchy). Tyto komerční prostory se nacházejí na ulici Tovární v areálu firmy FORD IN ve Svitavách. Celková plocha k pronájmu je cca...

Pronájem, sklad, Moravská Třebová, 391 m²

Zařazení: pronájem sklady Svitavy, Moravská Třebová

Stav skladu: dobrý

BEZ PROVIZE nabízíme k pronájmu skladovací nebo výrobní prostory v k.u Boršov u Moravské Třebové. VELIKOST: - velikost cca 391 m2 - výměra pozemků 2.917 m2 SPECIFIKACE: - svislou nosná konstrukci tvořící ocelové sloupy a dřevěné vazníky se zavěšeným...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Svitavy z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Svitavy se rozprostírá na jihovýchodě Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na jihu s Jihomoravským krajem a na jihozápadě s krajem Vysočinou. Převážná část území má pahorkatiný charakter. Okresem protékají řeky Svitava, Třebůvka a Loučná. Svitavy jsou s rozlohou 1379 km2 největším okresem v kraji. Celkový počet obyvatel je 105 tisíc a hustota zalidnění je 76 osob na km2. Okres je rozdělen na 116 obcí (7 měst). Sídlem je město Svitavy. K historicky zajímavým lokacím patří hrad Svojanov, zámek v Litomyšli a středověké opevnění města Poličky.