0

Komerční nemovitosti sklady, Zlín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti sklady, Zlín. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Zlín odpovídá Vašim požadavkům. Pokud hledáte skladové prostory, jste na správném místě. V nabídce máme skladové prostory různých velikostí. Často jsou součástí prostor i kancelářské (administrativní) prostory, gáráže a další součástí zázemí. Pomocí filtrovacího formuláře si můžete vyhledat prstory pouze určité velikosti. Dále je možné filtrovat podle stavu budovy - často jsou hledány objekty ve výstavbě, novostavby či objekty určené k demolici.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, sklad, Otrokovice, 23000 m²

Zařazení: pronájem sklady Zlín, Otrokovice

Stav skladu: velmi dobrý

BEZ PROVIZE nabízíme k pronájmu formou výstavby na míru skladovací nebo výrobní prostory. Specifikace prostor: - k dispozici prostory od cca 5.000 m2 do 23.000 m2 - dodání do cca 6-9 měsíců - možnost stavebních úprav na míru dle požadavků klienta -...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem, sklad, Zlín, 1500 m²

Zařazení: pronájem sklady Zlín

Stav skladu: velmi dobrý

BEZ PROVIZE nabízíme k pronájmu moderní prostory v areálu ve Zlíně - Malenovicích. AKTUÁLNĚ K DISPOZICI: - hala o velikosti 1.500 m2 (dodání formou výstavby na míru do 6 měsíců) - kanceláře a zázemí dle potřeby SPECIFIKACE: - možnost úprav na míru...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Zlín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Zlín se rozprostírá ve středu Zlínského kraje. Na jihovýchodě hraničí se Slovenskou republikou. Povrch je tvořen převážně pahorkovitým a kopcovitým terénem a místy přechází v hornatinu. Na území zasahují ze severozápadu Chřiby, z jihovýchodu Bílé Karpaty, ze severu Hostýnské vrchy a ve středu leží Vizovická vrchovina. Okresem protéká řeka Morava s přítokem Dřevnice. Celková rozloha okresu Zlín činí 1034 km2. Počet obyvatel je asi 192 tisíc a na 1 km2 připadá 185 osob. Okres je tvořen 89 obcemi (10 měst) a sídlem je město Zlín.