0

Prodej bytů 4+kk, Karviná

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+kk, Karviná. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+kk a lokalitě Karviná odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li prostornější byt, který nemusí mít oddělenou kuchyn, určitě v naleznete v naší nabídce. Tyto byty jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Naleznete u nás byty 4+kk ve všech velkých i menších městech. Velikost 4+kk bytů v naší nabídce se pohybuje od 30 až do x m2. Prohlédněte si nabídku bytů 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 4+kk, Karviná, 95 m²

Zařazení: prodej bytů Karviná

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme Vám exkluzivně byt k prodeji o velikosti 4+kk v osobním vlastnictví ve velmi žádané lokalitě v Karviné Ráji na ul. Tř. 17.listopadu. Byt se nachází ve 2.nadzemním podlaží panelového domu s výtahem, který je nově zateplen. Původně byl byt o velikosti...

Prodej, byt 4+kk, Havířov, ul. Karvinská

Zařazení: prodej bytů Havířov-Město

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji slunný byt 4+kk v žádané části města Havířova. Byt má prostorný balkon s lodžií plus druhý menší balkon v kuchyni, který je situován směrem k lesu.Součástí je rovněž garáž, která je umístěna přímo pod bytem. V okolí se nachází ZŠ,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+kk a lokalitě Karviná z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Karviná leží ve východní části Moravskoslezského kraje. Na východě hraničí s Polskem. Zaujímá rozlohu 356 km2 a je tak jedním z nejmenších okresu v ČR. Povrch území je téměř rovinný. Okres má velký poměr vodních ploch. Protékají tudy řeky Odra a Olše. Dále se zde nachází řada rybníku a vodní nádrž Těrlicko. Počet obyvatel je asi 275 tisíc a hustota zalidnění činí 772 obyvatel na km2. Okres Karviná se dělí na 17 obcí, z toho 7 má statut města. Sídlem okresu je město Karviná.