0

Prodej bytů 5+kk, Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 5+kk, Praha-západ. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 5+kk a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud sháníte větší byt bez oddělené kuchyně, prohlédněte si naši nabídku bytů 5+kk. Nabízíme Vám široký výběr bytů 5+kk, které jsou perfektní pro pohodlné bydlení větší rodiny. Většina bytů má i vlastní terasu či balkón. Vlastní garáž nebo parkovací místo nebývá vyjimkou. Pokud hledáte pouze přechodné bydlení máme v nabídce i byty 5+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 5+kk, Hostivice, 122 m²

Zařazení: prodej bytů Hostivice Hostivice

Stav bytu: velmi dobrý

Dvougenerační, mezonetový byt 5+kk, splňující parametry rodinného domu. Plocha je 123 m2, s balkónem, parkovacím stáním a úložným, sklepním prostorem. Byt je umístěn v bezprostřední blízkosti vzrostlé zeleně, turistických tras a cyklostezek, v klidové...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 5+kk a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.