0

Prodej garáže, Most

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej garáže, Most. Celkem 9 nabídek v kategorii Prodej garáže a lokalitě Most odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (9)

Prodej, garáž, 33 m2, OV, Horní Jiřetín, ul. Školní

Zařazení: prodej garáže Most, Horní Jiřetín

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme garáž v osobním vlastnictví se zavedenou elektřinou 220 V a 380 V v Horním Jiřetíně. Vhodná jako sklad, dílna či úschova motorky přes zimu. Doporučujeme prohlídku. Více info u makléře RK.

Prodej garáž výměra 23 m2, Most, Hořanská cesta

Zařazení: prodej garáže Most

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej garáže zastavěná plocha 23 m2, Most, Hořanská cesta Prodej garáže zastavěná plocha 23 m2, Most, Hořanská cesta. V garáži zavedena elektřina. Klidná a tichá lokalita v hezkém prostředí.

Prodej, garáž, 24 m2, OV, Lom, ul. Hornická

Zařazení: prodej garáže Most, Lom

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme garáž o výměře 24 m2 v klidné části obce. Garáž je suchá, je z panelů a má zavedenou elektřinu. Vstupní dveře jsou dřevěné. Více info u makléře RK.

Prodej garáže, ul. Nad potokem, Litvínov - Janov, 23m2

Zařazení: prodej garáže Most, Litvínov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám k prodeji zděnou řadovou garáž v osobním vlastnictví, o celkové výměře 23m2. Garáž je udržovaná, suchá. Zavedena elektřina 220V. Podrobnější info u makléře.

Prodej, garáž, 27 m2, OV, Litvínov, ul. Ukrajinská

Zařazení: prodej garáže Most, Litvínov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme prodej řadové garáže v osobním vlastnictví o velikosti 27 m2. Garáž má betonovou podlahu, vstupní plechová dvoukřídlá vrata. Elektřina zavedena. Garáž je suchá, dobře přístupná, v dobrém stavu. Více informací obdržíte u makléře. Daň z nabytí...

Prodej, garáž, 21 m2, DV, Litvínov, ul. Důl Pavel II

Zařazení: prodej garáže Most, Litvínov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji řadovou garáž o rozměrech 21 m2. Garáž je zděná s dřevěnými vraty a napojená na elektřinu. Garáž se nachází v okrajové části města Litvínova - Důl Pavel II, kde je komplex více garáží. Celý komplex je oplocený. Více informací u makléře....

Prodej, garáž, 24 m2, Most, ul. Pionýrů

Zařazení: prodej garáže Most

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme prodej řadové garáže v klidné části města Mostu. Garáž je vhodná pro osobní automobily. Je zde nově opravená střecha a okap. Možnost připojení elektrického proudu. V blízkosti garáže je městská zástavba a služebna městské policie. Vhodné financování...

Prodej garáže, ul. Jandečkova, Litvínov - Hamr, okres Most, 18m2

Zařazení: prodej garáže Most, Litvínov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej garáže, ul. Jandečkova, Litvínov - Hamr, okres Most, 18m2 Nabízíme Vám k prodeji zděnou, řadovou garáž v Hamru, o celkové výměře 18m2. Garáž je udržovaná, suchá. Zavedena elektřina 220V, 380V. Veškeré info u makléře.

Sleva 13%
75 000,- Kč
65 000,- Kč

Prodej garáže, 21m2, ul. U Zámeckého parku, Litvínov

Zařazení: prodej garáže Most, Litvínov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Naše RK zprostředkuje prodej garáže v osobním vlastnictví, o velikosti 21m2. Garáž má novou fasádu a je sem přivedena elektrika. V případě zájmu kontaktujte uvedeného makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej garáže a lokalitě Most z celkového počtu 9.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres most se nachází na severozápadě Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu činí pouze 467 km2 a je tak druhým nejmenším okresem v kraji. V roce 2009 byl počet obyvatel na území okresu 117 tisíc a hustota osídlení byla 250 obybatel na km2. Z celkového počtu 26 obcí má 6 statut města. Sídlem okresu je město Most. Povrch území je členitý. Na severu se nachází Krušné hory, na jihovýchodě jsou výběžky Českého středohoří a ve středu se nachází Mostecká kotlina.