0

Prodej ostatních nemovitostí Pardubice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Pardubice. Celkem 11 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Pardubice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (11)

Prodej, chalupa, Trusnov, 127 m²

Zařazení: prodej chalupy Pardubice, Trusnov

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Nabízíme k prodeji rodinný dům v současné době využíván jako chalupa. Dům je v původním stavu. Dispoziční řešení: vstup do kuchyně s pecí a jídelním koutem, dva samostatné pokoje vytápěné lokálními kamny na tuhá paliva. WC suché, vlastní studna. Možnost...

Prodej, garáž, Pardubice - Studánka, 1 m²

Zařazení: prodej garáže Pardubice-Pardubice III

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji podzemní garážové stání v ul. Spojilská v Pardubicích. Vrata na dálkové ovládání. Cena 280000 Kč.

Prodej, Garáž, Moravany

Zařazení: prodej garáže Pardubice, Moravany

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej cihlová garáž v obci Moravany u Pardubic. Celková plocha 22 m2. Garáž se nachází u bytových domu. Plechová vrata. Volná ihned.

Prodej, garáž, Rybitví.

Zařazení: prodej garáže Pardubice, Rybitví

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej, garáž, Rybitví, Pardubice. Zděná garáž se nachází v garážové kolonii. Strop z panelů, střecha pokrytá živičnou krytinou. Ocelové sklápěcí vrata. Betonová podlaha. Volná ihned k dispozici. Plocha 18m2. Přidělené č.ev.

Prodej, garáž, 49 m2, Pardubice, ul. Pražská

Zařazení: prodej garáže Pardubice-Popkovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej zděné garáže 27 m2 a sousedícího pozemku 22 m2. Nachází se v klidné lokalitě, ulice Pražská. Garáž je prostorná se zavedenou elektrikou. Financování zajistíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Volné dle dohody.

Prodej, garáž, 19 m2, Pardubice, ul. Motoristů

Zařazení: prodej garáže Pardubice-Popkovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej zděné garáže bez elektřiny na vlastním pozemku o celkové ploše 19 m2. Nachází se v klidné lokalitě, ulice Motoristů. Prostorná, suchá a bez dalších investic. Financování zajistíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Volné dle...

Prodej rodinného domu, 4kk, novostavba 100 m2, pozemek 714 m2, OV , Sezemice Kladina

Zařazení: prodej ch nemovitostí Pardubice, Sezemice

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk v klidné, žádané části Pardubice, Sezemice Kladina Nabízíme Vám prodej novostavby o dispozici 4+kk v klidné a vyhledávané lokalitě Sezemice Kladina. Celková plocha je 714 m2,k domu náleží pergola pro parkování.Za...

Sleva 2%
3 780 000,- Kč
3 690 000,- Kč

Prodej, garáž, 34 m2, Pardubice - U Trojice

Zařazení: prodej garáže Pardubice-Svítkov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej zděné garáže bez elektřiny na vlastním pozemku o celkové ploše 34 m2. Nachází se v klidné lokalitě U Trojice. Prostorná, suchá a bez dalších investic. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Financování zajistíme.

Sleva 10%
110 000,- Kč
99 000,- Kč

Prodej, garáž, Chvaletice

Zařazení: prodej garáže Pardubice, Chvaletice

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej řadové garáže ve Chvaleticích (za Pleasem). Garáž má plochu 19 m2. Má přípojku elektrické energie 230/380 V s vlastním měřením spotřeby. U garáže je k dispozici rampa pro drobnou údržbu.

Prodej, hrobka, Opatovice nad Labem

Zařazení: prodej ch nemovitostí Pardubice, Opatovice nad Labem

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme ke koupi hrob v Opatovicích nad Labem na místním hřbitově. Dobrý a zachovalý stav. Ihned volný

Prodej chaty k rekonstrukci 27 m2 na vlastním pozemku 800 m2 v Holicích u Pardubic

Zařazení: prodej chaty Pardubice, Holice

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Nabízíme k prodeji chatu 27 m2 k rekonstrukci na vlastním pozemku 800m2 v Holicích u Pardubic. Do chaty je přivedena elekřina, voda je přivedena do sklepa. K dispozici komín ke zřízení lokálního topení. Dispozičně je chata o jedné místnosti s terasou,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Pardubice z celkového počtu 11.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Pardubice se nachází v severozápadní části Pardubického kraje. Na severu sousedí s Královehradeckým krajem a na západě se Středočeským krajem. Svou rozlohou 880 km2 je nejmenším okresem kraje. Převážná část území leží v Polabské nížině. Malá část na jihozápadě patří do Železných hor a severovýchodní část spadá do Orlické tabule. Vodstvo zde představují řeky Labe s přítoky Chrudimka a Loučná. Za zmínku stojí uměle vybudovaný Opatovický kanál dlouhý 32 km. V okrese se také nachází řada rybníků. V roce 2010 byl počet obyvatel 168 tisíc a hustota populace činila 191 osob na km2. Z celkového počtu 112 obcí má 8 statut města. Sídlem je město Pardubice.