0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej lesních pozemků na Benešovsku

Zařazení: prodej pozemků les Chrášťany

Plocha lesa: 14759m2

V katastrálním území Chrášťany u Benešova nabízíme k prodeji lesní pozemky o rozloze 1,4 ha. Lesy jsou ve výlučném vlastnictví a tvoří tři samostatné funkční celky. Jsou dobře přístupné z lesních cest. Z dřevin je zde zastoupena hlavně Lípa a Borovice...

Prodej pozemku k bydlení, 1000 m², Chrášťany

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Chrášťany

Plocha pozemku: 1000m2

Prodej pozemku cca 1000 m2 v Chrášťanech u Rakovníka, ÚP obce navržený k výstavbě rodinných domů. Pozemek lze rozdělit na menší celky o min. velikosti 1000 m2. Šířka pozemku cca. 35 m2. Sítě v dosahu pozemku. Rakovník 10 km, Praha 60 km. Více v RK.

Prodej pole, 4011 m², Chrášťany

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Chrášťany

Plocha pozemku: 4011m2

Prodej pozemku v rekreační oblasti Doubrava - Chrášťany, okres České Budějovice. Celková plocha 4.011 m2. Na pozemku se nachází 12 m hluboká kopaná studna. Elektřina 380V na hranici pozemku. Pozemek se nachází na okraji obce - 400 m od řeky Vltavy.

Prodej pozemku, 669 m², Chrášťany

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Chrášťany

Plocha pozemku: 669m2

Prodej dvou pozemků tvořící jeden funkční celek o celkové rozloze 669 m². Pozemky jsou umístěny na okraji obce Koloměřice s výhledem do okolí. Oba pozemky jsou dle územního plánu pozemky vhodnými k výstavbě. Je zde možnost napojení na obecní kanalizaci,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 4.

Často hledané: