0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (5)

Prodej, pozemek, 1712 m2, Horní Jelení

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Horní Jelení

Plocha pozemku: 1712m2

Prodej pozemku určeného územním plánem k zástavbě rodinným domem, celková plocha 1712 m2. Rovinatý pozemek se nachází v klidné části obce. V obci Horní Jelení je plná občanská vybavenost. Bližší informace u makléře. S financováním pomůžeme.

Prodej, les, Horní Jelení, 7478 m²

Zařazení: prodej pozemků les Horní Jelení

Plocha lesa: 7478m2

Nabízíme Vám ke koupi dva zalesněné pozemky nacházející se v katastrálním území Dolní Jelení. Oba pozemky o celkové ploše 7478 m2 jsou v současné době vedeny jako trvalý travní porost, ale vzhledem k charakteru pozemku je možné žádat o změnu kultury...

Sleva 20%
100 000,- Kč
80 000,- Kč

Prodej, stavební pozemek, Horní Jelení

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Horní Jelení

Plocha pozemku: 4470m2

Prodej stavebního pozemku, v okrajové části města Horní Jelení. Pozemek o výměře cca 4470 m2 je nedaleko lesa, v klidném místě. Inženýrské sítě jsou v komunikaci, nedaleko pozemku.

Prodej, stavební pozemek, 12000 m2, Horní Jelení

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Horní Jelení

Plocha pozemku: 12000m2

Prodej pozemku v okrajové části města Horní Jelení. Pozemek má plochu cca 12000 m2 a polovina je v územním plánu schválena pro stavbu rodinných domů. Sítě jsou v dosahu. Bude vybudována i příjezdová cesta. Krásný výhled na Orlické hory a lesy. S financováním...

Prodej, stavební pozemek, 8800 m2, Horní Jelení

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Horní Jelení

Plocha pozemku: 8800m2

Prodej pozemku v katastru obce Horní Jelení. Výměra parcely je cca 8790 m2. Inženýrské sítě jsou nedaleko. Územním plánem je zde schválena stavba rodinných domů. V obci je dobrá občanská vybavenost. Pozemek je na okraji obce, blízko lesa.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu