0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (5)

Prodej, stavební pozemek, 681 m2, Nelahozeves

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 681m2

Prodej stavebního pozemku o ploše 681 m2 v klidné části obce Nelahozeves, okr. Mělník. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V místě základní občanská vybavenost. Dobrá dostupnost do Prahy a na Mělník (autobusy, ČD).

Prodej, stavební pozemek, 758 m2, Nelahozeves

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 758m2

Prodej stavebního pozemku o ploše 758 m2 v klidné části obce Nelahozeves, okr. Mělník. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V místě základní občanská vybavenost. Dobrá dostupnost do Prahy a na Mělník (autobusy, ČD).

Prodej, stavební pozemek, 721 m2, Nelahozeves

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 721m2

Prodej stavebního pozemku o ploše 721 m2 v klidné části obce Nelahozeves, okr. Mělník. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V místě základní občanská vybavenost. Dobrá dostupnost do Prahy a na Mělník (autobusy, ČD).

Prodej, pozemek pro bydlení, Nelahozeves, 2128 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 2128m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodej velkého stavebního pozemku v obci Nelahozeves, 25 min. autem od metra Letňany a 1 km od nádraží Nelahozeves - 37 min. vlakem na Masarykovo nádraží. V obci Nelahozeves je nový územní plán, který z tohoto pozemku dělá...

Prodej, pozemek pro bydlení, Nelahozeves, 1831 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 1831m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o velikosti 1831m² v obci Nelahozeves na Mělnicku. Pozemek má travnatý, rovinný povrch, přístupný je z obecní komunikace. Veškeré inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku. V obci je základní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 5.

Často hledané: