0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (5)

Prodej, stavební pozemek, 681 m2, Nelahozeves

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 681m2

Prodej stavebního pozemku o ploše 681 m2 v klidné části obce Nelahozeves, okr. Mělník. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V místě základní občanská vybavenost. Dobrá dostupnost do Prahy a na Mělník (autobusy, ČD).

Prodej, stavební pozemek, 758 m2, Nelahozeves

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 758m2

Prodej stavebního pozemku o ploše 758 m2 v klidné části obce Nelahozeves, okr. Mělník. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V místě základní občanská vybavenost. Dobrá dostupnost do Prahy a na Mělník (autobusy, ČD).

Prodej, stavební pozemek, 721 m2, Nelahozeves

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 721m2

Prodej stavebního pozemku o ploše 721 m2 v klidné části obce Nelahozeves, okr. Mělník. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V místě základní občanská vybavenost. Dobrá dostupnost do Prahy a na Mělník (autobusy, ČD).

Pozemek 3005 m2 Nelahozeves

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 3005m2

Nabízíme ke koupi stavební pozemek se zahradou o celkové výměře 3005 m2 v obci Nelahozeves, který leží ve stávající zástavbě rodinných domů. Je vhodný pro výstavbu RD nebo k rekreaci. Pozemek je téměř rovinatý, nepravidelného tvaru, obklopený vzrostlou...

Prodej, pozemek pro bydlení, Nelahozeves, 2128 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Nelahozeves

Plocha pozemku: 2128m2

Reality 11 Vám zprostředkují prodej velkého stavebního pozemku v obci Nelahozeves, 25 min. autem od metra Letňany a 1 km od nádraží Nelahozeves - 37 min. vlakem na Masarykovo nádraží. V obci Nelahozeves je nový územní plán, který z tohoto pozemku dělá...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 5.

Často hledané: