0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (5)

120 EX 8486/11 - pozemek v Pomezí nad Ohří, okres Cheb

Zařazení: prodej pozemků zahrada Pomezí nad Ohří

Plocha zahrady: m2

Jedná se o pozemek v Pomezí nad Ohří, okres Cheb. Pozemek je rovinatý, pravidelného tvaru, nachází se v jihovýchodní části obce. Přístup na pozemek je zajištěn přes obecní pozemek parc. č. 200/5. Pozemek je částečně oplocen. IS jsou v dosahu.

Prodej, stavební pozemek, 1192 m2, OV, Dolní Hraničná

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Pomezí nad Ohří

Plocha pozemku: 1192m2

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 1192 m2 vhodný k výstavbě rodinného domu. U pozemku je postaven sloupek elektrického vedení, voda je nedaleko, kanalizaci lze řešit septikem. V roce 2014 má být vybudována kanalizace. Velice klidné a pěkné...

Prodej, stavební pozemek, 795 m2, OV, Pomezí nad Ohří

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Pomezí nad Ohří

Plocha pozemku: 795m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v klidné lokalitě obce s výhledem na přehradu Skalka. Pozemek o celkové ploše 795 m2. Voda, elektrika a kanalizace jsou na hranici pozemku. K dispozici ihned. Více informací v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Prodej, stavební pozemek, 804 m2, Pomezí nad Ohří

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Pomezí nad Ohří

Plocha pozemku: 804m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek s výhledem na přehradu Skalka, o celkové ploše 804 m2, v klidné lokalitě obce. Voda, elektrika a kanalizace jsou na hranici pozemku. K dispozici ihned. Více informací v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Prodej, stavební pozemek, 1028 m2, Pomezí nad Ohří

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Pomezí nad Ohří

Plocha pozemku: 1028m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek, s výhledem na přehradu Skalka, v klidné lokalitě obce, o celkové ploše 1.028 m2. Voda, elektrika a kanalizace jsou na hranici pozemku. K dispozici ihned. Více informací v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 5.

Často hledané: