0

Prodej pozemků

Vyberte si z naší nabídky Prodej pozemků. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (6)

Stavební pozemek Staré Hraběcí

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Velký Šenov

Plocha pozemku: 1516m2

Nabízíme k prodeji parcelu o rozloze 1 516 m². Pozemek je umístěn v malé vesnici Staré Hraběcí, část města Velký Šenov v okrese Děčín. Nachází se asi 3 km na jihovýchod od Velkého Šenova. Staré Hraběcí je také název katastrálního území o rozloze 3,22...

Prodej, stavební pozemek, 2269 m2, Velký Šenov

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Velký Šenov

Plocha pozemku: 2269m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 2269 m2 určený k výstavbě rekreačního objektu v obci Velký Šenov. Na pozemku zdroj vody s možností vybudování zahradního jezírka. Elektrický proud a vodovodní přípojka se nachází zhruba do 20 metrů od hrany...

Pozemek Velký Šenov

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Velký Šenov

Plocha pozemku: 1561m2

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v obci Velký Šenov o velikosti 1561 m2. Jedná se o prodej v rámci insolvenčního řízení. Daň z nybytí v zákonné výši hradí kupující.

Prodej pozemku 35.000m2 , Velký Šenov

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Velký Šenov

Plocha pozemku: 35000m2

Výhodné reality nabízí prodej pozemku 35.000m2 , lokalita Velký Šenov. Pozemek je vhodný jako stavební parcela s travnatým porostem ve větší části průmyslové zóny. Je vhodný na stavbu obchodního centra, či průmyslového objektu atd.

Prodej, louka, 4064 m2, Velký Šenov

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Velký Šenov

Plocha pozemku: 4064m2

Prodej pozemku o výměře 4064 m2 v katastru obce Velký Šenov. Pozemek se nachází na okraji obce, je vhodný jak na zahradu, tak i k chovu koní, ovcí apod. Pěkná lokalita, výhodná investice. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Prodej, louka, 4064 m2, Velký Šenov

Zařazení: prodej pozemků trvalý travní porost Velký Šenov

Plocha pozemku: 4064m2

Prodej louky o výměře 4064 m2 v katastru obce Velký Šenov. Pozemek leží poblíž obce, je vhodný k rekreaci nebo chovu zvířat. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků z celkového počtu 6.

Často hledané: