0

Prodej pozemků zahrada, Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej pozemků zahrada, Příbram. Celkem 5 nabídek v kategorii Prodej pozemků zahrada a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (5)

Prodej zahrady

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram, Kňovice

Plocha zahrady: 2361m2

Golden Castle s.r.o. nabízí pěknou a velkou zahradu o výměře 2361 m2 v Kňovicích. Zahrada se nachází asi 200 m za částí obce Kňovičky směrem na východ. Je zatravněná a pravidelně sečená, má rovinatý terén, ale jinak je vklíněna do romantické krajiny...

Prodej, Zahrada CP 3368m2, Kamenná u Bohostic, okr. Příbram

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram, Bohostice

Plocha zahrady: 3368m2

V zastoupení insolvenčního správce nabízíme k prodeji krásnou zahradu o CP 3368. Více viz. fotodokumentace.

Prodej pozemku na výstavbu rekreační chatky, Příbram - Brod

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram, Brod

Plocha zahrady: 164m2

Prodej pozemku v oblíbené rekreační oblasti Brod - obec Příbram. Na pozemku se nachází rozestavěná rekreační chata. Postaveny obvodové zdi, přivedena elektřina, odpady, příprava na připojení vody až do domu. Jímka. Plocha pozemku 164m2. K dispozici sousedící...

Prodej sadu / zahrady, tichý, krásný zámecký sad u lesa, Český Merán, JZ mírný svah, u Sedlec-Prčice

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram, Kvašťov

Plocha zahrady: 10000m2

Český Merán, krásné údolí, čistý vzduch, žádná fabrika. Sad 10.000 m2 s přístupovou lesní cestou, voda na pozemku, JZ orientace, výhled do údolí a na Monínec. Obec Kvašťov je cca 2km východně od Sedlec-Prčice. Voda na pozemku.

Sleva 13%
150,- Kč
130,- Kč

Prodej, zahrada, 604 m2, Příbram, Březové Hory

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram

Plocha zahrady: 604m2

Prodej zahrady o celkové ploše 604 m2, Příbram - Březové Hory. Zahrada je na tichém, klidném místě. Pozemek upraven modrou čarou,kde je hranice, protože stavby k tomu nepatří. IS na hranici pozemku. Doporučuji prohlídku. S financováním rádi pomůžeme....

Sleva 5%
910 000,- Kč
860 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků zahrada a lokalitě Příbram z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.