0

Prodej pozemků zahrada, Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej pozemků zahrada, Příbram. Celkem 6 nabídek v kategorii Prodej pozemků zahrada a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (6)

Prodej zahrady

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram, Kňovice

Plocha zahrady: 2361m2

Golden Castle s.r.o. nabízí pěknou a velkou zahradu o výměře 2361 m2 v Kňovicích. Zahrada se nachází asi 200 m za částí obce Kňovičky směrem na východ. Je zatravněná a pravidelně sečená, má rovinatý terén, ale jinak je vklíněna do romantické krajiny...

Prodej zahrady ovocné i okrasné (444 m2) se zděnou chatou a skleníkem v oblíbené lokalitě

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram, Lazec

Plocha zahrady: 444m2

Reality5 Vám zprostředkují exkluzivně možný prodej zahrady ovocné i okrasné (444 m2) se zděnou chatou (23 m2) a skleníkem v oblíbené lokalitě města Příbram. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy a keře, okrasné stromy a keře a uprostřed záhon pro výsev...

Prodej, zahrada, 443 m2, Sedčany

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram, Sedlčany

Plocha zahrady: 385m2

Naše společnost Vám nabízí v zahrádkářské kolonii rekreační zahrádku 443 m2 na okraji Sedlčan s krásným výhledem .Na pozemku stojí domek, který je podsklepený, voda je zavedená na pozemek pouze užitková, elektřina zde není. Velmi klidné místo.Více...

Prodej sadu / zahrady, tichý, krásný zámecký sad u lesa, Český Merán, JZ mírný svah, u Sedlec-Prčice

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram, Kvašťov

Plocha zahrady: 10000m2

Český Merán, krásné údolí, čistý vzduch, u lesa. Sad 10.000 m2, přístup zajištěn po zpevněné lesní cestě, JZ orientace, výhled do údolí a na Monínec. Obec Kvašťov je cca 2km východně od Sedlec-Prčice. Voda přivedena na pozemek.

Sleva 33%
150,- Kč
100,- Kč

Prodej, zahrada 604 m2, Příbram, Březové Hory

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram

Plocha zahrady: 604m2

Prodej slunné zahrady o celkové ploše 604 m2, Příbram - Březové Hory. Zahrada je na tichém, klidném místě. Stavba je povolena. IS na hranici pozemku. Doporučuji prohlídku. S financováním rádi pomůžeme.

Sleva 5%
910 000,- Kč
860 000,- Kč

Prodej, zahrada, Drhovy, 1955 m²

Zařazení: prodej pozemků zahrada Příbram, Drhovy

Plocha zahrady: 1955m2

Reality 22 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o výměře 1955m²,na okraji obce Drhovy okr. Příbram. Elektřina na hranici pozemku, zdroj vody nutno vybudovat vrt. Kanalizace není , lze řešit jímkou. Více informací o pozemku v RK. Ev. číslo: 9353.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej pozemků zahrada a lokalitě Příbram z celkového počtu 6.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.