0

Pronájem domů České Budějovice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů České Budějovice. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě České Budějovice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem novostavby rodinného domu na Srubci u Č. Budějovic

Zařazení: pronájem domů České Budějovice, Srubec

Stav domu: novostavba

Nabízíme k pronájmu bungalov s obytnou částí řešenou jako 5+1 (hostinský pokoj, kuchyně, spíž, 2x pokoj, ložnice, koupelna, samostatné WC a technická místnost), který se nachází v okrajové zástavbě obce Srubec u Č. Budějovic. Rodinný dům o obytné ploše...

Pronájem, rodinný dům, České Budějovice, ul. A. Kříže

Zařazení: pronájem domů České Budějovice

Stav domu: velmi dobrý

Pronájem domu o dispozici 3+kk v žádané lokalitě, v Suchém Vrbném v Českých Budějovicích, o CP 408 m2 a s garáží pro jedno auto. Dům je po rekonstrukci z roku 2017 - koupelna, podlahy, plastová okna, kuchyňská linka. Další vybavení dle dohody. Dům má...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě České Budějovice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres České Budějovice je ve středu Jihočeského kraje. Jeho tvar je protáhlý ve směru sever-jihovýchod. Velká část území je pahorkatinou. Na území okresu je velké množství vodních ploch. Bylo zde vybudováno asi 300 rybníků. Na severu je soutok řek Vltava a Lužnice. Rozloha okresu je 1638 km2. Celkový počet obyvatel je 186 tisíc, což je nejvíce v Jihočeském kraji. Okres má 109 obcí (9 měst, 3 městysy). Mezi zajímavé památky v okrese patří zámek Hluboká nad Vltavou, hrad v novývh Hradech, Holašovice a mnoho dalších.