0

Pronájem domů České Budějovice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů České Budějovice. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě České Budějovice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům 3+kk, České Budějovice

Zařazení: pronájem domů České Budějovice

Stav domu: velmi dobrý

Pronájem domu o dispozici 3+kk v žádané lokalitě, v Suchém Vrbném v Českých Budějovicích, o CP 408 m2 a s garáží pro jedno auto. Dům je po rekonstrukci z roku 2017 - koupelna, podlahy, plastová okna, kuchyňská linka. Další vybavení dle dohody. V místě...

Pronájem prostorného rodinného domu 350 m2, ul. Palmová, České Budějovice

Zařazení: pronájem domů České Budějovice, České Budějovice 6

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu prostorný rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami 3+kk. V přízemí domu se nachází vstupní hala s krbem a technické zázemí domu, šatna, prádelna se sprchovým koutem a toaletou. V prvním patře je byt se třemi místnostmi, kuchyní a...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě České Budějovice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres České Budějovice je ve středu Jihočeského kraje. Jeho tvar je protáhlý ve směru sever-jihovýchod. Velká část území je pahorkatinou. Na území okresu je velké množství vodních ploch. Bylo zde vybudováno asi 300 rybníků. Na severu je soutok řek Vltava a Lužnice. Rozloha okresu je 1638 km2. Celkový počet obyvatel je 186 tisíc, což je nejvíce v Jihočeském kraji. Okres má 109 obcí (9 měst, 3 městysy). Mezi zajímavé památky v okrese patří zámek Hluboká nad Vltavou, hrad v novývh Hradech, Holašovice a mnoho dalších.