0

Pronájem domů České Budějovice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů České Budějovice. Celkem 4 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě České Budějovice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (4)

Pronájem bytu 3+1 v rodinném domě, lokalita Adamov, Adamovská

Zařazení: pronájem domů České Budějovice, Adamov

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 v rodinném domě, který se nachází v obci Adamov. Bytová jednotka je kompletně vybavená – kuchyňská linka, sporák, lednice, pračka, obývací stěna, pohovka, jídelní stůl a židle. K dispozici ihned. 1x kauce - 9 000,-Kč Nájemné...

Pronájem lukrativních prostor v prvorepublikové vile blízko nemocnice

Zařazení: pronájem domů České Budějovice

Stav domu: po rekonstrukci

Nabízíme Vám nadstandardně a reprezentativně připravené kancelářské prostory k dlouhodobému, stabilnímu a serioznímu pronájmu. Dům je rozdělen do tří samostatně fungujících podlaží. Přístup do každého z nich bude zajištěn jak schodištěm, tak i samoobslužným...

Pronájem - rodinný dům 6+kk se zahradou na krásném místě u lesa - Kodetka, Hlincová hora u Českých Budějovic

Zařazení: pronájem domů České Budějovice, Hlincová Hora

Stav domu: velmi dobrý

Jedná se o rodinný dům s dispozicí 6+kk s udržovanou zahradou o velikosti 530 m2. Součástí domu je garáž a menší dílna. V přízemí domu je kuchyně s prostornou jídelnou a vstupem na terasu, spíž, komora pod schodištěm, dva pokoje a menší koupelna se...

Pronájem, rodinný dům 1+kk, 38 m2, OV, Staré Hodějovice

Zařazení: pronájem domů České Budějovice, Staré Hodějovice

Stav domu: dobrý

Pronájem nezařízeného zahradního domku o dispozici 1+kk o ploše 38 m2 ve Starých Hodějovicích. Domek je tvořen chodbičkou, pokojem s kuchyňským koutem a koupelnou s WC. Okna jsou situována na východ a sever. Vhodné pro jednu osobu. Volné dle dohody.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě České Budějovice z celkového počtu 4.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres České Budějovice je ve středu Jihočeského kraje. Jeho tvar je protáhlý ve směru sever-jihovýchod. Velká část území je pahorkatinou. Na území okresu je velké množství vodních ploch. Bylo zde vybudováno asi 300 rybníků. Na severu je soutok řek Vltava a Lužnice. Rozloha okresu je 1638 km2. Celkový počet obyvatel je 186 tisíc, což je nejvíce v Jihočeském kraji. Okres má 109 obcí (9 měst, 3 městysy). Mezi zajímavé památky v okrese patří zámek Hluboká nad Vltavou, hrad v novývh Hradech, Holašovice a mnoho dalších.